×

منوی اصلی

true
true
معادن در رفع دغدغه‌های زیست محیطی بیش از پیش بکوشند
استاندار یزد با اشاره بر توجه فعالان اقتصادی به ایفاء مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: بروکراسی اداری در جریان تولید و فعالیت معادن به حداقل خواهد رسید.

به گزارش نسیم یزد نیوز،«محمدعلی طالبی» در جریان دیدار با اعضای هیات مدیره خانه معدن و برخی فعالان این حوزه پیرامون هم اندیشی در حل مشکلات و بهره‌برداری مناسب از معادن با تاکید بر مولفه‌های زیست محیطی،مسئولیت اجتماعی و ثروت آفرینی، در سالن زنده یاد حمیدیا صورت گرفت.

وی افزود: معادن غنی و  متنوع،  ظرفیت بسیار خوبی برای استان است که در شرایط امروز  می تواند به فرایند توسعه استان کمک کند تا با بهره گیری از مجاری قانونی، علاوه بر ایجاد اشتغال و تولید ثروت، در رونق اقتصادی دولت،تامین اعتبارات مورد نیاز و یا جبران خسارت ها نقش آفرینی کند.

استاندار یزد گفت: توجه به مسائل زیست محیطی با هدف ارائه  پاسخ مناسب به  نسل‌‎های آینده موضوعی جدی در حوزه فعالیت‌های معدنی استان است که خوشبختانه  گفتمان موثری از سوی  واحدهای اقتصادی،دستگاه‌های اجرایی و فعالان این عرصه در این خصوص ایجاد شده و امید است مورد توجه تمام بخش‌ها قرار گیرد.

طالبی خاطرنشان کرد: ضروریست نوع رویکرد ما در فرایند توسعه استان، نسبت به آینده به گونه‌ای باشد که علاوه بر بهره‌مندی از منابع موجود، بتوانیم پاسخگوی نیاز نسل‌های آتی نیز باشیم.


true
true
true