×

منوی اصلی

true
true
سند آمایش سرزمین مبنای توسعه استان یزد است
استاندار یزد سند آمایش سرزمین را مبنای حرکت استان در بسیاری از مباحث استراتژیک توسعه دانست و بر مشارکت فکری بخش خصوصی و نخبگان جامعه برای دستیابی به سندی جامع و اثرگذار تاکید کرد.

به گزارش نسیم یزد نیوز،«محمدعلی طالبی» در سی و پنجمین جلسه شورای گفت‌‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان با بیان این‌که لازم است بیشترین اجماع فکری و پشتوانه تصویب برای سند آمایش سرزمین بر مبنای توسعه یزد انجام شود، اظهار کرد: همه نیروهای موثر جامعه از جمله بخش خصوصی در کنار بخش اداری و نخبگان جامعه باید فرصت آشنایی با این سند را داشته باشند تا با مشارکت فکری به سند‌ی جامع و اثرگذار با کمترین نواقص دست یابیم.

وی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز پذیرای پیشنهاد‌ها، نظرات و انتقادات همه صاحبان فکر و اندیشه برای رفع نواقص احتمالی است ضمن این‌که ما جلسات دیگری نیز ازجمله با اتاق‌های فکر در دانشگاه‌های استان خواهیم داشت و در نهایت سند آمایش سرزمین استان باید در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، ‌طرح و تصویب شود و به اجرا درآید.

استاندار یزد در پایان سخنان خود گفت: این‌که همگان پذیرفته‌اند طرح آمایش سرزمین باید مبنای حرکت آینده استان برای توسعه باشد، قدم بزرگی است که برداشته شده و امیدواریم با مشارکت فکری همه عزیزان این سند با جدیت و همکاری همه جانبه، نهایی و اجرایی گردد.


true
true
true