×

منوی اصلی

true
عدالت در توزیع آب آشامیدنی باکیفیت، مهمترین اولویت اجرایی شورای استان یزد است
رئیس شورای اسلامی استان یزد گفت: اجرای عدالت در توزیع آب آشامیدنی باکیفیت، مهمترین اولویت اجرایی این شورا برای خدمت رسانی به تمام شهرستان‌های استان است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم‌یزد نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری سیدمحمود میرابوالقاسمی در نشست مشترکی که با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ‌‌و اعضای شورای استان در استانداری یزد برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز ملی آتش‌نشان یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و شهیدان آتش‌نشان را گرامی داشت و اظهار کرد: واژه‌ای برای وصف شهیدان وجود ندارد.

وی موضوع آب را در استان یزد از جمله مباحث حائز اهمیت دانست و بیان کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری نیز به جهت آنکه با سلامت مردم در ارتباط است رابطه فراوانی با آنها دارد و دارای وظایف و مسئولیت خطیری است.

نماینده مردم استان یزد در شورای عالی استان‌ها گفت: اجرای عدالت توزیع آب آشامیدنی باکیفیت در همه شهرستان‌های استان و به ویژه مناطق کمتر برخوردار در دستورکار و اولویت‌های فعالیت‌های شورا قرار دارد.

میرابوالقاسمی تصریح کرد: شرکت آبفا یزد می‌تواند با حمایت و تعاملی که شورای اسلامی استان با این شرکت دارد، خدمات دهی خوبی را به شهروندان و مردم استان داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی استان با اشاره ‌به این‌که ۴۹ درصد سهام شرکت آبفا مربوط به شهرداری‌هاست، خواستار اصلاح اساسنامه شرکت و حضور یکی از اعضای شورا در هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهری شد.

اصغر ریاضتی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری نیز در این نشست به جایگاه ویژه شورای اسلامی استان اشاره کرد و گفت: شورای استان می‌تواند یاریگر شرکت آبفا یزد در ارائه خدمات بهتر به مردم باشد.

وی در پایان خاطرنشان ‌کرد: ٣٠ درصد شبکه آبرسانی استان نیاز به اصلاح و بازسازی دارد که ۱۰ درصد آن مربوط به فرسودگی شبکه‌ها و انشعاب‌هاست.


true
true
true